De Boerderij in de lente.

De afgelopezaaienn weken hebben de kinderen op de Meester Lugtmeijer gewerkt rond het thema: De Boerderij/Lente

De huishoek veranderde in een boerderij, met dieren in een echte stal. Voor de stal maakten we een weilandje zodat de schapen, koeien, varkens, kippen en eenden ook buiten konden scharrelen.

De winkel hebben we veranderd in een dierenwinkel.
In de dierenwinkelsofia waren muizen, goudvissen en kuikentjes te koop, maar ook allerlei soorten voer.
Er werden grote brokken voor honden, maar ook kleine brokjes voor kuikentjes verkocht.

We hebben ontdekt dat er ook boerderijen zonder dieren zijn. De boeren op deze boerderijen planten knollen, bollen of zaadjes in de aarde.

We hebben het verschil tussen knollen en bollen ontdekt en zaadjes vergeleken. Uit de knollen, bollen of zaadjes die de boer plant, groeien plantjes die later door de boer geoogst worden. De boerderij in onze klas had daarom niet alleen dieren. We hebben van de zandtafel een tuin gemaakt. In die tuin hebben we zaadjes, bolletjes en knolletjes geplant. Nu moeten we wachten tot de plantjes groot groeien. Plantjes groeien langzaam. We moeten dus veel geduld hebben

zaadjes

by Max
Alle rechten voorbehouden - Intensieve Taalklassen Apeldoorn 2023 - Disclaimer - Privacy - Alle voorwaarden