Thema dieren
Geplaatst in Eerste opvangklas Zevensprong op dinsdag 09 december 2014Het was wel even wennen voor de vele nieuwkomers in de bovenschoolse klas.
Een ander land, andere gewoonten, een andere taal……………………………
Gelukkig waren er ook kinderen, die deze nieuwkomers konden opvangen. Zij hebben ervaring en weten hoe het voelt in een nieuwe wereld na een half jaar of langer in de taalklas.
Als start thema kozen we voor het thema dieren. Dat staat dichtbij iedereen en zorgt voor een snelle gewenning.
Nadat er veel nieuwe woorden, die te maken hebben met dieren, zijn aangeboden, gingen we met elkaar op stap om dieren in het echt te zien in de kinderboerderij. Kinderboerderij Laag Buurlo was dichtbij. We konden er lopend naar toe en genieten van de mooie herfstkleuren. Op deze kinderboerderij was ook de mogelijkheid om elkaar te leren kennen in de speeltuin. Het weer was zonnig en veel nieuwe woorden zijn nu gemakkelijker te onthouden.